SIATKA - OCHOCKI - Spływy kajakowe Wartą

Przejdź do treści
OCHOCKI.COM.PL
   Jesteśmy hurtowym producentem metalowych bram, siatek ogrodzeniowych, słupków i niezbędnych elementów umożliwiających prawidłowy, bezpieczny i trwały montaż ogrodzenia.
    Oferujemy produkty w wersjach ocynkowanych, co gwarantuje im wieloletnią trwałość, jak i oczywiście umożliwiamy Państwu wybór produktu pomalowanego farbą podkładową. Dzięki temu możecie Państwo sami wybrać kolor i pomalować np. bramę, w kolorze najbardziej pasującym do otoczenia w jakim brama będzie się docelowo znajdowała.
    Siatki ogrodzeniowe oferujemy w wersjach ocynkowanych lub powlekanych tworzywem PCV. Słupki wykonujemy z rury lub z profili prostokątnych w zależności od potrzeb klienta.

Mamy  w sprzedaży również bramy w komplecie z furtką pomalowane farbą podkładową, a następnie nawierzchniową.

    Posiadamy własne zaplecze logistyczne pozwalające nam na szybki i bezpieczny załadunek wykonanego towaru na pojazd transportowy klienta lub przy mniejszych zamówieniach, po uzgodnieniu warunków i terminu, możemy dowieźć towar własnym transportem.

Bramy przed oczyszczeniem z tlenków i galwanizacją.

Siatka ogrodzeniowa standard
ocynkowana.

Słupki przed oczyszczeniem z tlenków i galwanizacją.

BRAMY OGRODZENIOWEHurtowa produkcja bram ogrodzeniowych BRAMY OGRODZENIOWE Oferujemy bramy wraz z furtkami

    Wykonujemy bramy ogrodzeniowe na bazie paneli tłoczonych, paneli zgrzewanych, sztachetek wyciskanych, profili 20x20 (z różnymi zakończeniami w postaci główek, grotów, itp.), lub jeśli jest możliwość, w sposób wybrany przez klienta. Bramy oferujemy również w kompletach z furtkami. Całość jest malowana farbą podkładową, aby zapobiec korozji. Towar nie jest malowany, jeśli klient planuje galwanizację produktu lub chce go zabezpieczyć we własnym zakresie. Oczywiście na życzenie, na podkładzie malujemy farbą nawierzchniową.
Kliknij w obrazek, aby zobaczyć produkt w powiększeniu.

SIATKI OGRODZENIOWESiatki ocynkowane i ocynkowane powlekane tworzywem PCV SIATKI OGRODZENIOWESiatki ocynkowane i ocynkowane powlekane tworzywem PCV

   Posiadamy w ofercie szeroki asortyment siatek ocynkowanych o wysokościach standardowych, czyli 1,5m oraz wykonywanych bezpośrednio dla klienta na zamówioną wysokość. Istnieje również możliwość zakupu siatek ocynkowanych powlekanych tworzywem sztucznym odpornym na promienie UV nadającym jednocześnie bardzo estetyczny wygląd w kolorze zielonym lub grafitowym.
Siatki ocynkowane
Średnica
Oczko
Drut 2,5 mm30 x 30
40 x 40
50 x 50
60 x 60
Drut 2,8 mm50 x 50
60 x 60
Drut 3,0 mm50 x 50
60 x 60
70 x 70
Drut 3,5 mm
50 x 50
60 x 60
Siatki ocynkowane powlekane tworzywem PCV - zielone
Średnica
Oczko
Drut 2,0 mm z koszulką 3,2 mm
60 x 60
Drut 2,5 mm z koszulką 3,7 mm40 x 40
50 x 50
60 x 60
Siatki ocynkowane powlekane tworzywem PCV - grafitowe
Drut 2,0 mm z koszulką 3,2 mm
60 x 60
Drut 2,5 mm z koszulką 3,7 mm
40 x 40
50 x 50
60 x 60

SŁUPKI OGRODZENIOWESłupki malowane farbą podkładową i ocynkowane. SŁUPKI OGRODZENIOWESłupki malowane farbą podkładową i ocynkowane.

   Wykonujemy słupki ogrodzeniowe pojedyncze, początkowe, końcowe i narożnikowe z rury stalowej o średnicy 42,4 mm malowane farba podkładową z naspawanymi uchwytami do siatki lub na życzenie klienta z profilu o grubości przez niego wybranej.


ZAŁADUNEK TOWARUORGANIZACJA TRANSPORTU

Załadunek i transport
    Posiadamy na stanie niezbędny sprzęt umożliwiający załadunek kupionego przez Państwa towaru, co ułatwia i zdecydowanie przyśpiesza pracę oraz oferujemy pełne wsparcie w jego zabezpieczeniu w pojeździe transportowym. Nie ma znaczenia, czy Państwo po odbiór przyjedziecie furgonetką, czy samochodem ciężarowym.

   Oczywiście nie pozostawiamy samym sobie klientów, którzy nie posiadają własnego transportu. Takie sytuacje prosimy zgłościć wcześniej, a my po uzgodnieniu terminu i warunków przewieziemy zakupiony przez Państwa towar w wybrane miejsce.

KONTAKT: 608 358 922
Załadunek towaru na samochód ciężarowy.
Dodatkowe akcesoria i inne opcje oferowanych produktów
Oferujemy również akcesoria:
  • Kapturki o średnicach 42, 45, 48, 60, 76 i 90 mm w kolorze zielony i srebrnym
  • Napinacze do drutu w kolorze zielonym i ocynkowane z możliwością naciągnięcia drutu o średnicy 4mm
  • Drut ocynkowany o średnicach 2,5 mm oraz 3 mm
  • Drut ocynkowany powlekany PCV
  • Drut kolczasty

W celu otrzymania szczegółowej oferty lub wyceny prosimy o bezpośredni kontakt z numerem telefonu: 608 358 922

Pokoje gościnne Spływy kajakowe na trasach: Jeziorsko - Uniejów - Koło - Poddębice - Łęczyca - Turek

PULSAR Informatyczna Obsługa Firm Marek Jarnot
© Teresa Ochocka PPHU 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Wróć do spisu treści